Profil společnosti

Firma FS CODES byla založena na podzim roku 1997. Od samého počátku své činnosti byla a je zaměřena na podporu produktů firmy COMPAQ (nyní Hewlett-Packard Enterprise a Inc.) v té nejvyšší možné kvalitě.

Schopnost firmy poskytovat služby na vysoké úrovni je založena na kvalifikovaném týmu, dlouholeté zkušenosti v oblasti služeb v oblasti IT/IS a v neposlední řadě logistice všech náhradních dílů a komponentů pro řešení servisu a obchodních případů.

 Certifikat2024 

Naši specialisté mají široké a dlouhodobé zkušenosti s technologiemi předních světových producentů ICT a to zejména firem Hewlett-Packard Enterprise (HPE), Hewlett-Packard Inc. (HPI), VMware, DELL, LENOVO, IBM, CISCO, Fujitsu, Microsoft, Veeam, APC a dalších. Zkušenost našich specialistů (odborníků) je podložena také příslušnými certifikacemi jednotlivých výrobců a silným partnerstvím s jednotlivými výrobci ICT. Kontinuální proces dalšího vzdělávání a certifikace pracovníků je jednou z předních priorit firmy FS CODES tak, aby mohla poskytovat přípravy na stále lepší služby.

Služby naší firmy se soustředí na tyto základní směry :

  • prodej, integrace, konzultace a servis (záruční i pozáruční) ICT technologií předních světových výrobců HW a SW
  • podpora dodaných technologických celků i koncových zařízení
  • zápůjčky a pronájem technologií
  • virtualizace, zálohování, archivace, replikace a konsolidace
  • cloud služby a jejich integrace
  • konzultační služby v oblasti ICT

FS CODES patří do kategorie vysoce certifikovaných partnerů kde jsme držiteli certifikací na základě kterých poskytujeme služby nejvyšší kvality v oblasti obchodu a servisu.

Své služby poskytujeme buď přímo u našich zákazníků nebo v sídle firmy FS CODES, v souladu se záručními podmínkami jednotlivých výrobců a případnou dohodou s našimi zákazníky. Okamžitá reakce na potřeby je pro nás prioritou.

Stěží bychom byli schopni uspokojit veškeré potřeby našich zákazníků bez toho, abychom měli k dispozici okamžitě většinu náhradních dílů. Tady se ukazuje rovněž dlouhodobá zkušenost našeho týmu, která se projeví v nabídce náhradních dílů a komponentů pro většinu technologií z produktového portfolia firem HPE a HPI.

FS CODES se také specializuje na oblast provozování a pronájmu hlasovacích systémů pro státní správu (zastupitelstva, rady atd.) a soukromý sektor (valné hromady atd.).

V současné době má firma působiště v Praze. V případě nutnosti využívá certifikovaných ICT firem s obdobným zaměřením a to po celém území ČR či SK.